HAKKIMIZDA

2016 yılında Eskişehir'de kurulduğundan beri birçok projeye imza atan HİLTAR MAKİNA, deneyimli mühendis kadrosu ile gübre üretim tesisleri anahtar teslim projeler yaparak fark yaratmaya devam ediyor.

 

Atıkların geri dönüşümü, Organik-Organomineral Granül ve Sıvı Gübre üretim tesisleri konusunda inovatif yaklaşımlarıyla tarıma ve çevreye katkıları ile Türkiye'de öncü kuruluşlar arasında yer almaktadır.Tasarım, projelendirme, malzeme analizi, makine ekipmanların imalatı, tesisin kurulumu, devreye alma ve servis hizmetlerinin yanında gübre üretim tesisi prosesi hakkında da danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

5000m² kapalı olmak üzere toplam 10.000m² alana sahip fabrikasında geniş imalat imkanlarıyla müşterilerine kaliteli, uzun ömürlü ve yenilikçi üretim hizmeti vermektedir.

MİSYON & VİZYON

MİSYONUMUZ

Tarım sektörünün ihtiyaç duyduğu her türlü Organik-Organomineral Granül ve Sıvı Gübre üretim tesisleri için gerekli tüm makine ekipmanları, son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hizmetinize sunmaktır.

 

 

VİZYONUMUZ

Çalışmalarımızda bilgi ve özverimiz ile problemlere farklı perspektiflerden bakarak değerlendirme, bu değerlendirme sonucunda da en kısa sürede ve doğru şekilde çözüme kavuşturmayı hedefleyerek ekibimizle sahadayız.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

HİLTAR MAKİNA ve TARIM SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ. olarak ;

 

Vizyon, Misyon, ilke ve değerlerimiz doğrultusunda sürekli değişen entegre yönetim sistemi oluşturmak.

Müşteri odaklı çalışma anlayışıyla müşterilerimizin beklentisini en iyi şekilde karşılamak.

Çalışanlarımızı inovatif düşüncelerle ve eğitimlerle geliştirmek.

Sektöre faydalı ve prosese uygun projeler yapmak