Hakkımızda

2016 yılında Eskişehir'de kurulduğundan beri birçok projeye imza atan HİLTAR MAKİNA, deneyimli mühendis kadrosu ile gübre üretim tesisleri anahtar teslim projeler yaparak fark yaratmaya devam ediyor.

 

Atıkların geri dönüşümü, Organik-Organomineral Granül ve Sıvı Gübre üretim tesisleri konusunda inovatif yaklaşımlarıyla tarıma ve çevreye katkıları ile Türkiye'de öncü kuruluşlar arasında yer almaktadır.Tasarım, projelendirme, malzeme analizi, makine ekipmanların imalatı, tesisin kurulumu, devreye alma ve servis hizmetlerinin yanında gübre üretim tesisi prosesi hakkında da danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

5.000m² kapalı olmak üzere toplam 10.000m² alana sahip fabrikasında geniş imalat imkanlarıyla müşterilerine kaliteli, uzun ömürlü ve yenilikçi üretim hizmeti vermektedir.

 

PROJE VE TASARIM

 

Malzeme analizi ile başlayan projelerimiz; analiz sonuçları doğrultusunda hazırlanan proses hattına ait makine ekipmanların projelendirilmesi, imalatı, kurulumu ve devreye alımını kapsayan anahtar teslim tesisler kuruyoruz.

 

İMALAT VE MONTAJ

 

Projeye ait tüm makine-ekipmanları kendi fabrikamızda imal ediyoruz. İmalatın her aşamasında kalite standartllarına uygun imalatımız ile rekabetçi hizmet sunuyoruz.

İmal edilen makine ekipmanlar, deneyimli ve profesyonel ekiplerce sahaya taşınır, akış şeması gereğince kurulur ve belirlenen takvim içerisinde üretime başlayabilecek aşamaya getirilir.

 

KALİTE KONTROL

 

İmalatın her aşaması kontrol edilerek proje uyumluluğu denetlenir. İmalatı bitmiş makine ve ekipmanların testi yapılarak montajı yapılır.

 

SATIŞ SONRASI DESTEK

 

Üretilen tüm makine ekipmanların yedek parça stoğu ve tedariği konusunda profesyonelliğimiz ile talep edilen yedek parçaları minimum sürede sahaya ulaştırıyoruz ve her seviyede bakım onarım konusunda süpervizör desteği veriyoruz.

Misyon

Tarım sektörünün ihtiyaç duyduğu her türlü Organik-Organomineral Granül ve Sıvı Gübre üretim tesisleri için son teknoloji makine ekipmanlarını, kaliteli hizmet, güvene dayalı iş birliği, uygun maliyet ve zamanında teslimat ile müşteri memnuniyetini amaçlar. 

Vizyon

Geçmişte gelen bilgi ve tecrübeyi değişen ve gelişen günün teknolojisini mühendislik bilgileri ile birleştirerek Dünya Gübre Sektörüne değer katmayı amaçlar.

Kalite Politikamız

HİLTAR MAKİNA ve TARIM SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ. olarak ;

 

Vizyon, Misyon, ilke ve değerlerimiz doğrultusunda sürekli değişen entegre yönetim sistemi oluşturmak.

Müşteri odaklı çalışma anlayışıyla müşterilerimizin beklentisini en iyi şekilde karşılamak.

Çalışanlarımızı inovatif düşüncelerle ve eğitimlerle geliştirmek.

Sektöre faydalı ve prosese uygun projeler yapmak